Tworzenie stron internetowych

tworzenie_stron_internetowych

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych, tworzenie stron www to usługa, którą świadczymy naszym klientom od wielu lat. Wykonujemy ją na dwa sposoby:

Tworzenie stron www w oparciu o szablon graficzny to usługa, którą wykonujemy dzięki wykorzystaniu gotowych szablonów graficznych. W znaczny sposób obniża to koszt realizacji projektu oraz skraca czas powstania gotowej strony. Bardzo istotne jest również to, iż jeszcze przed podjęciem współpracy istnieje możliwość obejrzenia szablonów. Wyboru takiego, który najbardziej odpowiada klientowi i jego potrzebom.

Co to jest szablon graficzny?

Szablon to gotowa, wcześniej wykonana „pusta” strona, którą dostosowujemy do potrzeb klienta. Wstawiając logo, elementy graficzne oraz treści związane z historią, ofertą, kontaktem do firmy klienta.

Szablony tworzone są przez zawodowych grafików i reprezentują bardzo wysoki poziom. W związku z tym, Agencja Wawerski.pl dysponuje własnymi szablonami. Wykorzystuje również szablony dostępne na takich stronach jak: pl.wordpress.org/themes/ i www.templatemonster.com gdzie można wybierać spośród setek szablonów, które są pogrupowane wg typu, zastosowania, zawartości, techniki wykonania.

Jaka jest różnica w sposobie tworzenia strony?

Podstawowa różnica pomiędzy tworzenie stron internetowych w oparciu o szablon graficzny, a projektowanie stron internetowych w oparciu o indywidualny projekt graficzny to fakt, iż:

  • kupując szablon nie kupujemy go na wyłączność

W związku z tym inne firmy mogą kupić ten sam projekt i użyć go do stworzenia własnej strony WWW, co spowoduje małą różnicę w graficznych elementach strony.

Strony są robiona w oparciu o najnowsze mechanizmy, trendy panujące w świecie Internetu, takie jak:

  • grafika responsywna
  • dostępność dla urządzeń mobilnych

W przeciwieństwie do innych agencji, nasze strony działają w oparciu o system WordPress umożliwiający zarządzanie treścią strony WWW.

Prawdopodobnie, wyszukali Państwo naszą Agencję w wyszukiwarce Google. Czy była to fraza:

Już wkrótce, każdy z dostępnych projektów, może stać się Państwa profesjonalną stroną internetową za naprawdę rozsądne pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją. Piotr Wawerski i Zespół Wawerski.pl