Kontakt

Kontakt

Kontakt:

Wawerski.pl Sp. z o.o.
ul. Koński Jar 4,
02-785 Warszawa

Numer KRS: 0000873743
Numer Regon: 387713036
NIP: 521-391-51-11

Osoba kontaktowa:
Piotr Wawerski tel. 602-597-879

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Nie jestem robotem

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Wawerski.pl Sp. z o.o.
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie. W celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Lecz jest niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi. Następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych. Ich poprawiania. Ich sprostowania. Usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. A także do przenoszenia danych. Prawo żądania dostępu do danych.
  • A także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, w zakresie ochrony danych.
  • Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym. Jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

  Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.