Projektowanie stron internetowych

projektowanie-stron-internetowych

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych, projektowanie stron www to usługa, którą świadczymy naszym klientom od wielu lat. Polega na stworzeniu projektu graficznego przyszłej strony.

Godne uwagi są dwa kolejne elementy pozostające do wyboru klienta:

  • przekazanie projektu klientowi
  • oprogramowanie projektu przy pomocy kodu komputerowego

Przekazanie projektu klientowi skutkuje prawdopodobnie, zakończeniem współpracy na tym etapie. Przeniesienia jej na późniejszy, ustalony z klientem termin.

Oprogramowanie projektu prowadzi do stworzenia strony www z wykorzystaniem indywidualnego projektu graficznego, wykonanego przez naszego grafika.

W przeciwieństwie do innych agencji projektujących strony w oparciu o mniej lub bardziej znane systemy, my przede wszystkim korzystamy ze sprawdzonego i przez cały czas aktualizowanego systemu zarządzania treścią WordPress.

W trakcie prac nad projektowanie stron internetowych oraz dalszym oprogramowaniem korzystamy z języków programowania takich jak HTML5, CSS, PHP oraz JavaScript.

Niewątpliwie Naszym dużym atutem jest indywidualne podejście do klienta jak i realizowanych projektów. Zarówno na etapie grafiki, programowania jak i wdrożenia.

Godne uwagi, pozostaje to, że strony stworzone w oparciu o indywidualny projekt graficzny, są robiona w oparciu o najnowsze mechanizmy i trendy panujące w świecie Internetu, takie jak:

  • grafika responsywna
  • dostępność dla urządzeń mobilnych

Standardowy projekt, który przedstawiamy klientowi składa się ze strony głównej, podstrony, podstrony produktu. Dodatkowo projektujemy podstronę listy katalogów która, pomaga zaprezentować katalogi produktów.

Już wkrótce nasz grafik rozpocznie projektowanie Państwa indywidualnego projektu strony www. Stanie się on profesjonalną stroną internetową.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją. Piotr Wawerski i Zespół Wawerski.pl