Ogród_Maryli_Blog_Top

Ogródmaryli.blog

Ogródmaryli.blog to drugi w ostatnim czasie blog, który powstał przy współudziale naszej agencji. Właścicielki, a jest ich aż trzy biorą pod lupę sprawy, które mogą zainteresować fanów ogrodnictwa w każdym wieku.

Co piszę o blogu i jak się przedstawiają właścicielki można przeczytać poniżej.

Trzy pokolenia kobiet.

Reprezentujemy trzy pokolenia kobiet: Maryla – Babcia, Joanna – Matka oraz Dominika – Wnuczka i Córka, które na przełomie wieków założyły i obecnie dbają o ogród w podwarszawskim Nieporęcie.

Historia

Nasza historia zaczyna się w grudniu 1996 roku, kiedy Maryla – kupiła działkę a raczej łąkę mierzącą 1.234 m2. Następnego lata wylane zostały fundamenty pod dom zajmujące 1/4 powierzchni całej działki. Wraz z budową domu powstały pierwsze nasadzenia oraz wytyczanie linii rabat. W pierwszej kolejności posadzono sosny, brzozy, kasztany, modrzew, wiśnie, czereśnie oraz jabłonie – pod którymi miały bujać się wnuki. W 2020 roku z drzew owocowych pozostała tylko jedna wiśnia i jedna czereśnia oraz wyrosła tylko jedna wnuczka 🙂

Początki

Od samego początku w ogrodowych pracach pomagała Joanna. Dominika dołączyła do nas w trakcie, gdyż na świat przyszła w 2004 r. Ogród cały czas się zmienia. Nabiera nowych barw i kształtów. Jest dla nas odpoczynkiem i pasją po długim pracowitym dniu.

Blog

Bloga stworzyłyśmy, aby dzielić się naszymi pomysłami, sposobami oraz koncepcjami stosowanymi w naszym ogrodzie. Jest kierowany do wszystkich miłośników zieleni: dużych i małych, początkujący i tych zaawansowanych, mieszkających na każdym metrażu.

Zachęcam do regularnego odwiedzania bloga szczególnie, że w trzech kobietach drzemie wielka siła i chęć dzielenia się ze światem. A mogą naprawdę wiele powiedzieć o swoich doświadczeniach, radościach i smutkach, które czerpią z pracy w ogrodzie.

Ogród_Maryli_Blog_Kolejna_witryna_oparta_na_WordPressie_strona_glowna
Ogród Maryli Blog

Ogródmaryli.blog, co zrozumiałe 😉 jest oparty o system Wordpres. W trakcie prac nad projektem, korzystaliśmy z takich wtyczek jak:

  • Advanced Custom Fields PRO
  • AJAX Thumbnail Rebuild
  • Akismet antyspam
  • GDPR Cookie Consent Banner
  • Google Analytics for WordPress by MonsterInsights
  • Hello Dolly
  • Sierotki
  • Smush
  • Yoast SEO

Aby zobaczyć gotowy projekt zapraszamy na stronę ogrodmaryli.blog

Jeśli spodobał Ci się ten wpis zapraszamy do wcześniejszego nigdymlodsza.blog

Zespół Wawerski.pl